renslady
renslady renslady
  • 22-02-2018
  • Mathematics
contestada

Get the correct answer and I’ll mark you as brainly!! Please helpp

Get the correct answer and Ill mark you as brainly Please helpp class=

Respuesta :

GeneNee
GeneNee GeneNee
  • 22-02-2018
The answer is B i believe 
Answer Link
aimanadlinp4fyje
aimanadlinp4fyje aimanadlinp4fyje
  • 22-02-2018
I think the answer is D.
Answer Link

Otras preguntas

What is the answer to this question..?. This is factoring polynomials with four terms .10ab+21−15a−14b
In the South, some white people owned very large farms called__________________.
Please help with this question thanks! :`D Also please give me simple explanations thank you.
A 2-pack of clay pots costs $9.30. What is the unit price?
energy loss happen when a filament bulb glow. Write a situation where this energy is used properly.​
How many moles of sodium sulfate will be produced from 25.6 grams of sodium hydroxide? Moles to sodium sulfate to mol
A student throws a ball and a piece of clay at a wall. The ball and the clay have identical masses m and are thrown with the same speed v. The ball bounces elas
The area of a circle of radius 1 is π units squared. Use scaling to explain why the area of a circle of radius r is πr^2 units squared.
How much energy does a pair of hair straighteners transfer every second
Which word means something will always be living? alive or immortal