Haylrighbailey55 Haylrighbailey55
  • 23-01-2024
  • Mathematics
contestada

pls help me its 4th grade $13.60-$8.74=?​

Respuesta :

saharaa726g saharaa726g
  • 23-01-2024

The answer to the problem would be $4.86!

Answer Link
emmaliderrick emmaliderrick
  • 23-01-2024

the answer is $4.86 You got this!

Answer Link

Otras preguntas

When working with a client who has spontaneously aborted a pregnancy, it is important for the nurse to first deal with his or her own feelings regarding abortio
arrange and write the integers in increasing order 68,96,-26,38
How are ratios and proportions related? A proportion is the comparison of two ratios. A ratio is the comparison of two proportions. Ratios and proportions are r
27 equals 268 multiplied by d
Point m is the midpoint of kL. M(1,-1) and L(8,-7. What are the coordinates of point k?
Please help me , thank you
27 equals 268 multiplied by d
Which range of mountains runs beside the Pacific Ocean
un terreno de forma cuadrada tiene un area de 169 metos cuadrados. a)¿cual es su perimetro? b¿si en uno de sus lados sel agrega un terreno de las mismas dimensi
What is the stationary phase in chromatography? Like what is it ??