sblount831 sblount831 26-03-2017 Mathematics contestada (80 pts) Alexandra bought 4 hamburgers and 3 drinks for her family. The cost was $18.25. Tyler bought 6 hamburgers and 4 drinks at the same fast food restaurant for $26.50. What is the total cost of one hamburger and one drink?