blad9esismauraprit blad9esismauraprit
  • 25-02-2017
  • Mathematics
contestada

Kevin orders 2 tacos with beans and rice and a drink for lunch. one taco costs $1.69. write the cost of the taco in word form.

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 25-02-2017
The cost of one taco is one dollar and sixty-nine cents.
Answer Link

Otras preguntas

PlEASE HELP HAVE NEVER GOT AN ANSWER!!!
What was the original price of the sneakers?
3. John Locke argued that people are born with the rights ofA.Life, Liberty and PropertyB. Own landC. Free HealthcareD. Voting​
Mr. Evans can complete 2 1/3 crossword puzzles every 2/5 hours. How many crossword puzzles can Mr. Evans finish every one hour? (Answer must be as mixed number)
please help , i’m doing a test and i’m really bad at science , lol , thank you !
What can you conclude from this poem? a.The Han did not believe in fairies. b.The Han believed in magic. c.The Hand carved wealth. d.The Han traveled over Qin M
2) Infer the BEST reasons of the economic growth of the Royal Colony of Georgia compared to the Trustee Colony of Georgia. A) B) Economic Growth of the colony d
How might the Minotaur be considered a sympathetic character?
Vladimir nabokov argues that gregor, even in his insect form, is more human than his family: "gregor's dead, dry body is discovered the next morning by the char
Read the following excerpt from “I Stand Here Ironing" and answer the question. I will never total it all now. I will never come in to say: She was a child seld