can some one help me please?
charlie buys candy bars for $2.25 each in total he spends $20.25

Write and solve the equation

Please help!!!!!!

Respuesta :

Answer:

Step-by-step explanation:

2.25 times 9 equals 20.25 dollars hope it helped