natwachiraya2106 natwachiraya2106
  • 23-07-2021
  • English
contestada

Could someone check this for me

Could someone check this for me class=

Respuesta :

mondaymorningblues
mondaymorningblues mondaymorningblues
  • 23-07-2021

Answer:

Yes these are also correct. Good job.^_^

Answer Link

Otras preguntas

How to solve the equation and check
What is the effectiveness and ineffectiveness of local sports associations and parent teacher associations?
Suppose you are selected for a survey, but your friends persuade you to respond in a way that you don't actually agree with. what is this an example of?
Prove that the tangent at any point of a circle is perpendicular to the radius
How is the scientific use of the term digital different from the common use
The sum of two integers with different signs is 8
What is -15v-40=23-8v
A bus went 240 km farther than a car. The car went one-fourth the distance of the bus. How far did each vehicle travel? Choices for the car: 60,80,100
15 ounces of gold cost $6058.50 find the unit rate in dollars per ounce
$10,000 is invested at two different rates. $2,500 is invested at 4%, and the rest is invested at 5%. How much interest is earned at the end of one year? Show a