Janice bought 3 hamburgers and 4 hotdogs for her cousins and paid $8.50. Brian bought 3 hamburgers and 6 hotdogs for his cousins and paid $10.50. How much did one hamburger cost?
A) 2.00
B) 1.50
C) 1.00
D) 0.75