jonplayz319 jonplayz319
  • 25-03-2021
  • Mathematics
contestada

Pls help me plssssssssssss

Pls help me plssssssssssss class=

Respuesta :

chabfatima7 chabfatima7
  • 26-03-2021

Answer:

hi

Step-by-step explanation:

the aswer is d

Answer Link

Otras preguntas

A 3-gallon bottle of bleach costs $8.64. What is the price per cup?
find value of p. help
Reflect (1, -3) over the y-axis. Then translate the result down 1 unit. What are the coordinates of the final point?
Choose the verbs that are NOT in the infinitive? enseña tocar la guitarra uso patinamos practicar bailar
write a letter to a friend. Tell your friend what you have already done / haven't done yet on your holiday?
According to Mint and Price, of the examples from Jamaica, Suriname, and Brazil and research in the United States, which the following in INCORRECT regarding th
explain the process of photosynthesis with these Words: Photosynthesis, light, water, energy, Carbon Dioxide, Oxygen, xylem, stomata, Sugar(Glucose),
The functions and are defined as follows. r(x)= -x+1 s(x)= x^2+2 Find the value of r(s(5))
Why is important to reduce methane gas in the atmosphere?
Solve for all values of y in simplest form. 10 = |y/9|