vt4mzhpxbc vt4mzhpxbc 26-02-2021 Mathematics contestada HELP FAST IM GIVING BRAINLIST BTW!!! which is a better deal? A- 5 bottles of water for $4.00 B- 3 bottles of water for $2.75