abigailliriano abigailliriano
  • 25-02-2021
  • Mathematics
contestada

Two friends shop for fruit. Jackson buys a watermelon for $5.25 and 4 pounds of cherries. Tim buys a pineapple for $1.85 and 2 pounds of cherries?

Respuesta :

YorkieCutekin
YorkieCutekin YorkieCutekin
  • 25-02-2021

Answer:

This is not a question.

Step-by-step explanation:

It is not a question.

Answer Link
ashlynnjones2026
ashlynnjones2026 ashlynnjones2026
  • 25-02-2021

Answer:

I really want to help you all but I cant unless I know the question.

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Which if the following excerpts from the poem reflects the use of figurative language?
why were tensions high in Europe in 1914
What was the leading cause of the Pullman Strike?
What is the climate like in Santa Fe panama
The length of a rectangle is 5 units more than the width, w. Which expression represents the area of the rectangle?
Why is line reading essential to an actors performance
y+3 1/2=6 help pleaseee
If the Latin root bene- means “good, or well,” which word in bold means “does well”? A. The plant sat beneath the window sill. B. The graduation benedictio
Which were the upper class of colonial society?
Which of the following is a physical or chemical characteristic of a mineral? Select one: a. Minerals are organic. b. Minerals have a crystal structure. c. Mine