dc074
dc074 dc074
  • 25-02-2021
  • Mathematics
contestada

Help me please!!!
Sad face sad sad sad please helpppp

Help me please Sad face sad sad sad please helpppp class=

Respuesta :

aflo1267890
aflo1267890 aflo1267890
  • 25-02-2021
it is Parallelograms !!
Answer Link
cocoraycrimson
cocoraycrimson cocoraycrimson
  • 08-03-2022

Answer:

Parallelograms

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Please help thank you.
Find the unit rate. $11.40 for 5 cans What is the unit rate per can?
A is extra money that can be spent or saved, depending on a person's goals and values.
think of 4 appropriate word to describe the personality of mary lennox
how did civil rights begin. Was it something that happened all over the country, or was it one act by one person? *
Financial analysts have estimated the returns on shares of the Goldday Corporation and the overall market portfolio under two economic states nature as follows.
What’s the answer for TPS? :) (arc measure) NO LINKS!
Most synesthetes are: a. women b. men C. children d. artists Please select the best answer from the choices provided Ο Α B. С D
Pls help meeee and thank you so so so much
QUESTION 10 !! PLEASE ASSISTANCE :)