At this rate, how much would 6 bagels cost?




Do not include units ($) in your answer.






At this rate, how much would 6 bagels cost?




Do not include units ($) in your answer.

Respuesta :

Answer:

2 ½ dollars

Step-by-step explanation:

You take half of 5 and that makes 2 ½