liivv
liivv
22-01-2021
Mathematics
contestada
2 pens cost £30. How much does one pen cost?
Respuesta :
cuteako123
cuteako123
22-01-2021
Answer:
one pen cost £15. hope it helps hehe :)
Answer Link
fn777
fn777
25-01-2022
One pen would cost £15
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 56+ )
Otras preguntas
What is the definition of independent variable
Simplify the expression. Explain each step 2 + (5 + y)
English VS Mathematics essay type
why is it necessary for certain chemical reactions to be catalyzed
For Laminar flow conditions, what size pipe will deliver 90 gpm of medium oil at 40°F (υ = 6.55 * 10^‐5)?
what is the probability of rolling doubles on 2 dice
(-2)(-21)divided by (7)(-3)=
meaning of attendre choisir punir
8 increased by three times a number algebraic expression
Which one is correct? - At the moment I work on my job application. - At the moment I am working on my job application.