liivv
liivv liivv
  • 22-01-2021
  • Mathematics
contestada

2 pens cost £30. How much does one pen cost?

Respuesta :

cuteako123
cuteako123 cuteako123
  • 22-01-2021

Answer:

one pen cost £15. hope it helps hehe :)

Answer Link
fn777 fn777
  • 25-01-2022

One pen would cost £15

Answer Link

Otras preguntas

What is the definition of independent variable
Simplify the expression. Explain each step 2 + (5 + y)
English VS Mathematics essay type​
why is it necessary for certain chemical reactions to be catalyzed
For Laminar flow conditions, what size pipe will deliver 90 gpm of medium oil at 40°F (υ = 6.55 * 10^‐5)?
what is the probability of rolling doubles on 2 dice
(-2)(-21)divided by (7)(-3)=
meaning of attendre choisir punir
8 increased by three times a number algebraic expression
Which one is correct? - At the moment I work on my job application. - At the moment I am working on my job application.