Seudónimo Seudónimo
  • 22-12-2020
  • Mathematics
contestada

if you answer i will givie you brainliest

if you answer i will givie you brainliest class=

Respuesta :

haneenslaik
haneenslaik haneenslaik
  • 22-12-2020
Answer:
Per slice it cost $0.46
So for 16 slices it will cost 7.36
Answer Link

Otras preguntas

Does a money market account typically have a very high liquidity, low or no interest, and low minimum balance?
The value of x in the proportion 1/2:2/3 = 3/4:x is 1 4/9 1 7/9 1/4
A user needs to open some files that are being shared from a remote computer. however, the user receives an "access denied" message when trying to open some fil
Which population would increase most if the insects were eliminated
Which statement is most likely true for Greenland? It has more people being born than people dying. It has more people dying and moving out than people be
People who have bulimia _____. A don’t need outside treatment because they can stop by themselves B are often treated first in a hospital because of ext
help pleaqse and thank you
find the radius of a circle whose area equals the area of a rectangle that measures 2 ft by 1 ft
Chordates are deuterostomes. Which invertebrates are also deuterostomes?
During normal conditions, we only see the Sun’s __________, but during a solar eclipse, we get to see the _______________. a. Photosphere; corona b. Chromospher