saikan88 saikan88
  • 25-10-2020
  • Mathematics
contestada

PLEASE HELP NOW ! 4 markers cost $7.04.
Which equation would help determine the cost of 7 markers?

PLEASE HELP NOW 4 markers cost 704 Which equation would help determine the cost of 7 markers class=

Respuesta :

lazyfroggo
lazyfroggo lazyfroggo
  • 25-10-2020

Answer: A

Step-by-step explanation:

I don't have anything to explain sorry :(

I hope this helps though!

Answer Link
ldeisch7136 ldeisch7136
  • 25-10-2020

Answer

A

I changed it so no one would be confused.

Answer Link

Otras preguntas

which of the following native american societies lived in large cities
what are three major hypotheses for the formation of organic compounds on earth
A company borrowed $25000 at 3.5% and was charged $2625 in interest. How long was it before the company repaid the money?
Which sentence is punctuated correctly?
One kilometer (km) equals 1000 meters (m). How many meters are equal to 0.044 km?
Twenty-four pencils are in a package. The students use 3 8 of the pencils. How many did they use?
Order the numbers from least to greatest based on their absolute values. |23|, |−37|, |−6|, |18|, |−24|, |2|
PLEASE ANSWER!!!!!!!!!!!!!!!!!! Read the passage. excerpt from Act III, Scene 1, in A Midsummer Night's Dream by William Shakespeare Titania I pray thee, gentle
what subject does tsa emphasize
iT COST $9 TO GO TO PETE'S POTTERY PLACE TO MAKE YOUR OWN BOWLS $3 PER BOWL. NATALIE GOES TO PETE'S POTTERY PLACE AND MAKES B BOWLS. SHE DECIODES TO MAKE BOWLS