Ashlynzuraff
Ashlynzuraff Ashlynzuraff
  • 22-10-2020
  • Mathematics
contestada

In 2016, the cost of 2 ounces of pure gold was $2,640. Determine the cost for 1, 3, and 4 ounces of gold.

Respuesta :

1150242
1150242 1150242
  • 22-10-2020

19, 85, and 182 i am cool YEE YEE BRAINLYEEST PLES

Answer Link

Otras preguntas

What is 6/33 simplified
The World Trade Organization (WTO): __________ a. includes all of the same countries that signed the Uruguay Round b. has emerged as the world's most powerful i
A baby crawled 50­ 1 4 yards in 20­ 1 2 minutes. At this rate, how far could she crawl in one minute?
3. In order to obtain your commercial driver's license (CDL) you must first: A. obtain a commercial learner's permit (CLP). B. have all restrictions removed fro
Why do journalist write the way they do? Why do they use the inverted pyramid? I'll give brainlist!! And believeable basic answer
A 3-pack of ice cream bars costs $1.59. What is the unit price?
Rachel rolls two number cubes, each with sides that are labeled 1 to 6. What is the probability that one number cube lands on a 1 and the other lands on an even
please help me !! pleaseee
i need help pls :) help me pls
Which of the following describes a portion of the water cycle that is not driven by gravity? O (1 Point) B) Precipitation of water that has condensed from cloud