a1leanderKauf
a1leanderKauf a1leanderKauf
  • 25-09-2016
  • Mathematics
contestada

340 over 8 as a unit rate

Respuesta :

texaschic101
texaschic101 texaschic101
  • 25-09-2016
340/8 = 42.50 per unit
Answer Link
jhonyy9
jhonyy9 jhonyy9
  • 27-09-2016
340      170      85             1
------ = ------- = ------ = 42 ---
  8          4           2             2

hope helped 
Answer Link

Otras preguntas

Felicia owes her Dad $5.00. She earns $12.00 doing chores. How much did Felicia receive after her Dad took out what she owed him?
The perimeter of the patio is 32m. the garden itself is a square shape. what is the total area of the garden and the patio?
In what year did the first international colleges join the common application
Help me please??????????.......?
how many days are in the year?
In what year was the voting age changed from 21 to 18
What differing opinions emerged toward henery clay prosposed compromise?
For a college to take a high school class as an equivalent, what must be in place?a transfer agreementan articulation agreementa dual credit arrangementa concur
What is the result of increased tensions between the superpowers
What is the opposite of economic regression?