Seudónimo Seudónimo 23-09-2020 Mathematics contestada Challenge: You buy 3.19 pounds of Oranges, 1.25 pounds of Grapes, and 1.82 pounds of Pears. What is your total bill? Grocery Store Prices Oranges - $1.29 per pound Grapes - $1.19 per pound Pears - $1.09 per pound