wefjow wefjow
  • 24-08-2020
  • Mathematics
contestada

HELP! WILL GIVE BRAINLIESY.

HELP WILL GIVE BRAINLIESY class=

Respuesta :

purerose03
purerose03 purerose03
  • 24-08-2020
$1.00 for each tube of toothpaste
Answer Link
aryaguptabg
aryaguptabg aryaguptabg
  • 09-02-2021

Answer:

$1 for one tube

Step-by-step explanation:

Ratio is 10:10

if you keep on reducing it

you will eventually get to 1:1

Therefore, the answer is $1 for one tube

Answer Link

Otras preguntas

According to the table , if you add $50.00 to this account every year , what effect will it have on the interest rate
Rewrite 15 1/3 in radical form.
The industrial revolution required what three factors of production?
what prpperty is shown in the equesion 5x6 = 6x5
When an author gives a character only one main trait, that character is called _____.
help!!!!! please!!!!
What is 497870*456887- -454334544544
Simplify radicals √50
Discuss gravitational force and strong nuclear force. Describe at least two ways that they are alike and two ways that they are different.
What is typically the first step of an indirect proof