charneeseals06 charneeseals06
  • 24-05-2020
  • Mathematics
contestada

Cost $4 since 0.25•20=4. Together,they would cost Jada $6 , leaving her with $6 . 35 ounces of peanuts. If Jada wants 20 ounces of raisins

Respuesta :

valientecarlos72
valientecarlos72 valientecarlos72
  • 21-09-2020

Answer:

The Answer is....

Step-by-step explanation:

Need more info and question needs to be explained better

Answer Link

Otras preguntas

Find the slope of the ski run that descends 15 feet for every horizontal change of 24 feet
Juan is thinking of two numbers. He says that 3 times the first number minus the second number is 118. In addition, two times the first number plus the second n
-2n-h(4rx-6s)-3rx+3s i need help doing this problem
-2n-h(4rx-6s)-3rx+3s i need help doing this problem
factor: 6x+36=  how do I solve this problem
-2n-h(4rx-6s)-3rx+3s i need help doing this problem
What particles make up the nucleus of an atom?
what are some examples of figurative language found in the book Divergent?
what are some examples of figurative language found in the book Divergent?
What particles make up the nucleus of an atom?