richardcordova80 richardcordova80
  • 22-05-2020
  • Mathematics
contestada

hellppppppp memeemme

hellppppppp memeemme class=

Respuesta :

britanysierra12 britanysierra12
  • 22-05-2020

Answer:

2-packs of candy bars for 0.38 is better to buy

Step-by-step explanation:

Answer Link
Аноним Аноним
  • 22-05-2020

Answer:

the first one, 2-packs of candy bars for 0.38 is better to buy

Step-by-step explanation:

The first one is 0.19$ per thing

The second one is 0.50$ per thing

Bibbidi-Bobbidi-Boo

(∩ º ෴ º )⊃━☆゚.*

Who chose me as most brainly.. wait, thats you!!

Answer Link

Otras preguntas

use of chemical substance in our daily life their advantages and disadvantages​
The price of a flash drive that regularly sells for $16 is increased by 15%. Write two different expressions to find the new price. Two expressions please! I c
Why did Paul Newman still feel concerned after the study of the ozone?
Nutrition calculations
The first one to answer gets brainy
I already answered this, but I ain't sure ‘bout the answer that I got. So, I need clarifications, can you solve this for me please? ​
deforestation, construction of roads, mining, etc.. are responsible for this disaster name please​
simplify the expression. -1 (x+9)
Please help serious answers only
one day a teacher got sick then suddenly.... create a scary story using this first sentence ​