watermelonluv
watermelonluv watermelonluv
  • 25-03-2020
  • Mathematics
contestada

Please help!! I don’t understand this. P.S. I had to do this on a separate piece of paper, so that’s why I have it on my notebook.

Please help I dont understand this PS I had to do this on a separate piece of paper so thats why I have it on my notebook class=

Respuesta :

superpowergirl
superpowergirl superpowergirl
  • 25-03-2020
I don’t get what your saying

Explain it for me
Step by step
Answer Link

Otras preguntas

How are an objective summary and an explanatory essay similar? A. Both pieces of writing should include as many details as possible. B. Neither piece of writing
Which following statement is NOT grammatically correct:
Find the unit rate. Round to the nearest hundredth, if necessary. $3.99 for 18 lb
You are the manager at the town pool. You need to build a fence around the new children's pool area. The pool is 5 feet wide by 8 feet long. You want the fence
Ravi brushes his teeth 18 times a day. Each time, he uses exactly 83 strokes up and 83 strokes down. After he eats, he must brush twice with two different brand
Mel paid for 3/4 of the cost of a cake and Gretchen paid the rest if Mel paid $21 how much did Gretchen pay Please show how u got it
helpppppp what is the x!!!!!
Which of the following are examples of reforms during the rule of Kublai Khan? Merchant class laws and extensive new roads Religious tolerance and increased l
In the literature of east asia and the pacific rim michael
Suppose that a mutant plant is unable to make methyl salicylate. Why is it not likely to survive in the wild