AbbyGalbraith
AbbyGalbraith AbbyGalbraith
  • 24-09-2018
  • Mathematics
contestada

Please answer three it doesn’t just have to be from one person

Please answer three it doesnt just have to be from one person class=

Respuesta :

miguelfoores8383
miguelfoores8383 miguelfoores8383
  • 24-09-2018
it will be three friends if you do the math you times the 12 and 10 together then divide the 36 you should end with 3.33 repeating then you check 12+12+12 to check then there you go
Answer Link

Otras preguntas

!!! 25 POINTS HELP PLS Use technology to approximate the solution(s) to the system of equations to the nearest tenth of a unit. Select all that apply.
Samatha has a small business selling clothes. Because his shop is too small to store all his goods so he must hire a warehouse. Each time that he took goods to
I want to explain what 2000 feet looks like to young children so that they can imagine it in class
writing ( about 80 - 100 words ) :what is your best leisure activity? why?
1. Giles thinks that -5x²(3x - 4) simplifies to 15x² + 20x². Explain what mistakes he made. What is the correct answer?
Does it need to change the practice of society​
A 6-pound container of detergent costs $4.38. what is the price per pound?
What is 2x-6=x+4 I need help breaking down
find the value of trigonometric ratio​
27. He had spent .............. time writing an essay about his childhood. A. a large number of B. a great deal of C. a few D. few 28. Peter has spent ......