mrdrillog2030 mrdrillog2030
  • 23-02-2024
  • Mathematics
contestada

how do i solve this question and if you want you can just tell me the answer you have to pick one of them in the answers below. thank you
​

how do i solve this question and if you want you can just tell me the answer you have to pick one of them in the answers below thank you class=

Respuesta :

Otras preguntas

why do nuclear reactions take place
How can a personal spelling list help you learn correct spellings of words? You can create a personal list of words that give you trouble. You can use it as a w
which set of ordered pairs ia a function
The domination by one country of the political, economic, or cultural life of another country or region is known as ____________________. Question 2 options:
Convert 1 to a percent then determine that percent of 9.876
Jenna bought 6 pounds of apples for $7.38. What is the unit price per pound of apples?
I don’t get this problem
What would be Kelly's weight be in Newton's if her mass is 70 kilograms?​
_____ son bebidas. A. La limonada y el arroz B. El agua y la sopa C. El refresco y la naranja D. El agua y el jugo
What was the main concern with the first draft of the Articles of Confederation? A. Too much power in the central government B. A too small legislature C