DreamingTerror
DreamingTerror DreamingTerror
  • 23-11-2022
  • Mathematics
contestada

Ashley buys a hamster wheel during the sale(25% off)
. If Ashley pays $6, what was the original price?

Respuesta :

Otras preguntas

Can someone help me??
[tex]\sf x-12=14[/tex]
A package of 5 pairs of insulated socks costs ​$26.45. What is the unit price of the pairs of socks​?
Rebecca is playing a video game that involves planting and cutting down trees. She moves up an energy level for each tree she plants, and she moves down a level
The scale on a map says that 6cm represents 8km What is the actual number of kilometers that is represented by 8cm
what do you understand by profession of human resources ​
Porque es importante hacer comentarios críticos ?
What time will it be at 105W if it is 10pm, at 45W?​
Suppliers deliver product to restaurants on a regular schedule throughout the week. You are responsible for checking delivery or having another staff person do
4. A young boy played several songs on the piano during the party. Simple subject simple predicate direct object