rgs13 rgs13
  • 23-01-2019
  • Mathematics
contestada

$12oz. divided by 2.29 whats unit price

Respuesta :

unicorns32
unicorns32 unicorns32
  • 23-01-2019

Answer:

I'm not entirely right, but I think it's 5.24.

Step-by-step explanation:

12/ (means division) 2.29 = 5.24017467249....

I think that's how you do it.

Let me know if it's right.

Answer Link

Otras preguntas

Give the symbol of the original element of which the 2 - ion has the electron configuration Ar?
How will UAV's change the industry - ultimately? Where will things be in 20 years - what will the aviation world look like?
What is the cost of the machine after 4 years?
help me i dont understand
How do geotechnical engineering principles influence the design and construction of civil engineering projects? Explore the interdisciplinary nature of geotechn
In short words explain the history of african americans in drug abuse?
The problem of where to put the Jews was not only Hitler’s. After the camps were liberated, it was clear that there were few places for the Jewish prisoners to
Calculate the perimeter and area of a rectangle with a diagonal of 17 feet and a height of 8 feet
How\why do increased and more varied rules outside the parenting raw, decreased the affects of launching and empty nest syndrome how would a collectivist versus
% yield (NH3) vs temperature graph